Nasze akcje

Jesienią 2020 rozpoczęliśmy akcję 'KUP OBIAD MEDYKOWI’.

W jej ramach każdy może ufundować obiad (obiady) dla medyków zamawiając je bezpośrednio lub zdalnie w naszych lokalach partnerskich w proponowanej przez nie cenie.

W ten sposób klient wspiera lokalną gastronomię i personel medyczny (głównie załogi karetek pracujące w większości na dyżurach 24h), który w ramach naszej akcji otrzymuje ciepły posiłek.  Posiłki są opłacane przez klientów, ale nie są wydawane od razu. Raz na tydzień planujemy dostawy do personelu medycznego zgodnie z zapotrzebowaniem i ilością zakupionych posiłków. Relacje z dostaw i bieżące informacje można znaleźć TU (strona z Facebook otworzy się w nowym oknie).

Poniżej publikujemy listę naszych partnerskich lokali

województwo mazowieckie

województwo łódzkie

województwo pomorskie

województwo dolnośląskie

___________________________________________

Rok 2020 zakończylimy, a 2021 rozpoczęliśmy akcją w Gdańsku. W ramach akcji „Kup Obiad Medykowi” w ostatni wieczór starego roku i w pierwszy wieczór nowego roku odwiedziliśmy wszystkie gdańskie stacje pogotowia, gdzie dyżurowały załogi karetek Pogotowia Ratunkowego. Dostarczyliśmy im ciepły dwudaniowy posiłek przygotowany dzięki ofiarności darczyńców, którym bardzo dziękujemy!!!

Posiłki przygotował lokal Przyganiał Kocioł Wokowi z Dolnego Miasta, a dostarczyli nasi wolontariusze.

Zdjęcia z obu dni możecie znaleźć TUTAJ (strona „Kup Obiad Medykowi” na Facebook).